Koolitused

 1. Offboarding ja lahkumisvestlus juhtidele!

Koolitus sisaldab mitmeid praktilisi harjutusi ja kaasa antakse abimaterjal edaspidiseks tööks. Koolituse kestvus 5 ak tundi. Telli ettevõttesse sise-koolitusena ( kuni 14 inimest grupis), hind 600 eurot.

Koolituse käigus saame teada:

 • Mis on offboarding?
 • Offboardingu kui protsessi osad.
 • Kuidas on offboarding seotud ettevõtte kultuuri ja arenguga?
 • Lahkumisvestlus koos näidete ja praktilise osaga.
  • ettevalmistus
  • stsenaariumid
  • vestlus ( lihtne ja keeruline)
 • Kommunikatsioon

Huvi korral kirjuta info@ellemuuga.com või helista 53536715

 

2. Emotsionaalne tasakaal!

Koolituse käigus saame teada kuidas ära tunda ja kuidas edaspidi vältida emotsionaalset läbipõlemist. Kuidas tasakaalustada emotsioone meeskonnatöös ja klientidega suhtlemisel. Koolitus sisaldab hulgaliselt praktilisi harjutusi. Sobib suurepäraselt keskastmejuhtidele, kelle ülesanne on juhtida meeskonda.

Koolitusel osalenute tagasiside:

Osalesin koolitusel `Emotsionaalne läbipõlemine`. Selle läbisin 1:1 -le sessioonis, kus info edastamine oli vahetu ja vägagi arusaadav. Elle, kui inimene on väga sümpaatne, hooliv, hea empaatiavõimega ja oma alale pühendunud koolitaja. Oskab rakendada koolituse sisu kliendi puhul individuaalselt ja praktiliselt kohe töösse panna, mis on väga märkimisväärne omadus. Koolituselt sain kaasa hea praktilise tööriista, mis toimib edukalt ja on palju abiks olnud. Soovitan! A.K.

 

3. Tõhus isiksusest lähtuv videoesitlus.

Koolitusel saame teada iga isiksuse välise esmase mulje ja kuidas seda kasutada oma sõnumi edasiandmiseks läbi video. Koolitus sobib üksikettevõtjatele või toote-esitlejatele.

Koolitus toimub vastavalt tellimusele.

 

4. Keskastmejuhi arenguprogramm „Kuidas hoida töötajaid“ 6-kuuline ettevõtte sise-koolitus

Eesmärk on tööandjale positiivse kuvandi loomine, et olla atraktiivne uutele töötajatele ning toetav ja hooliv tööandja olemasolevatele töötajale. Koolitusprogrammi jooksul õpetatakse keskastme- ja tiimijuhte tuvastama töötajate isiksusi ja nende rahulolematust oma töö või töökorraldusega (k.a. töökeskkond)

Programm sisaldab kahte lühikest töötajate töörahulolu uuringut, millest üks tehakse enne programmi algust ja teine peale programmi lõppu. Iga kohtumise järel tuleb osalejatel omandatut praktiseerida ja järgmisel kohtumisel tagasisidet anda. Kohtutakse osalejatega 6-l päeval.

Osalejaid õpetatakse: 1.ära tundma isiksuse tüüpe ja suhtlemisstiili; 2.meeskonna moodustamist eri tüüpi isiksustest; 3.meeskonnasisest kahesuunalist kommunikatsiooni; 4.pehmete väärtuste kasutamist meeskonnas.

Soovid koolitust tellida, siis kirjuta info@ellemuuga.com või helista +37253536715.

 

5. Team-building koolitus ettevõtetele

Koolituse korraldamine koostöös Ettevõtluskülaga. Täiendav info Leno Kuura, leno@ettevotluskyla.ee